Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Внатрешно Засенчување
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.505 регистрирани професионалци
92.050 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга од областа на внатрешно засенчување? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за таргетирање, дизајн, инсталација, поправка. Цената на внатрешното засенчување обично зависи од опсегот на услуги. Погледнете повеќе информации за услугите: транспортни трошоци, пост-гарантен сервис, резервни делови обезбедени од еден од нашите 17.877 специјалисти во дадената категорија.

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Дознајте колку е фантастична услуга за инсталација на ролетни преку Wilio! Техничари кои ќе ја донесат целата потребна опрема. Без разлика дали ви треба заштитен за вашиот дом или работно место, ние сме тука за да ви понудиме брзо и ефикасно решение. Ова значи дека по внесувањето на побарувачката за Wilio, ние ќе се грижиме за останатите. Затоа, слепите експерти ќе ја донесат целата потребна опрема и алатки за ефикасно собирање на заштитата за вас. Од шрафцигери и вежби по ореви и завртки и Cogwheels е збир на алатки на вашата Wilio техника подготвена за инсталирање со вас. Благодарение на нашата заштитна услуга е идеална за секој недвижен имот? Сите според стандардите. Ќе добиете квалитет со Wilio техничари. Сите техничари кои обезбедуваат услуги за Wilio се специјализирани експерти со цел да ви донесат резултати кои ќе бидат задоволни со работата. И мора да има на ум дека таквите инсталации веќе имаат направено непотребни времиња. Со други зборови, добивате робусна и ефикасна инсталација. Тоа не е ризик и временски бесмислено оклопување само може да биде тешко, одзема време, па дури и опасно. Но, не е неопходно да се изгуби слободното време и да ризикувате вашето здравје, бидејќи и на нешто. Наместо тоа, ќе најдете експерт за да се соберат заштитен на Wilio, кој може безбедно и брзо да се справи со работата. Исто така, имајте на ум дека секој експерт кој дејствува на Wilio има затворено осигурување од одговорност. Можете да бидете сигурни дека вашиот заштитен ќе биде монтиран од вистински експерти. Внесете го вашиот Wilio побарувачка само неколку кликања на нашата веб-страница или преку Wilio (Преземи во App Store или Google Play). Само оди во и во минути, нашите професионални техничари ќе бидат слушнати. Се согласувам со нив цената, терминот што најмногу ви одговара и само избраниот техничар ќе пристигне во вас. Постојат различни внатрешни штитници значи дека можете да изберете кога станува збор за вашиот дом или канцеларија. Имаме техничари со know-how да им помогне, без оглед на тоа каков тип на внатрешен штит ќе го одберете, без разлика дали тие се ролетни, ролетни, јапонски лизгачки ѕидови и слично. За полесна ориентација, ние ги наведуваме најчестите слепи типови кои обично ги инсталираат: римски, алуминиум, дрвени, вертикални. Ролитетите се ткаенини, римски, засенчени ролетни. Сето тоа зависи од функционалноста и естетиката што се обидувате да ја постигнете. Сепак, можете да бидете сигурни дека нашата услуга за заштита е целосно решение за вашите уникатни барања. Кажете ни точно што ви треба и оставете го остатокот на нашите специјализирани техничари. Ние можеме да ви помогнеме со следните улоги поврзани со инсталацијата на ролетни: демонтирање на стари ролетни; Инсталација на нови ролетни; Затвори за нозе на прозорците на Arkier; се протега римски ролни; Прилагодено сечење на кројач; Безбедност и обезбедување на деца. Ролените вклучуваат уред за домаќинство кој ги презентира можните опасности за децата. Можеби ќе ве изненади кога ќе откриете дека постојат различни уреди кои ги прават ролетни за деца посигурни (затегнувачки жици / синџири, канџи до прекин на синџирот, итн.). Имајте на ум дека техничарот на Wilio кој доаѓа до вас е способен за инсталирање на овие уреди. Најчесто поставувани прашања Прашање: Како можам да направам промени во моето барање за Wilio? Одговор: Само влезете во вашата сметка на Wilio и кликнете на моите проекти. Кликнете на проектот што сакате да го уредите и одберете Уреди Проект во менито Опции. Тоа е сè што треба да направите. Можете исто така да ни се јавите за да разговарате со еден од нашите пријателски претставници на клиентите кои можат да се направат за вас. Прашање: вклучува цена од давател на услуги до Wilio и материјалот, односно испорака испорака? Одговор: Тоа зависи од вашиот договор со давателот. Јасно треба да укажете на вашето барање ако сакате само цена за работа или за испорачаниот материјал. П: Колку долго трае инсталацијата на ролетни? Одговор: Се разбира, тоа зависи од нивниот број. Самиот засенчување обично трае 2-3 часа. Ако ролетни треба да се сечат на саканата големина, работата може да потрае подолго. Сепак, самиот Собранието може да трае додека не пристигнат ролетни од добавувачот и може да чекаат неколку дена. П: Дали го гарантирате квалитетот на работата? Одговор: Да Wilio техничари се квалитет и обезбедуваат гаранција за нивната работа. И, се разбира, секогаш кога можете да контактирате ако нешто не е според вашиот вкус. П: Може ли да платам онлајн? Одговор: Вашиот начин на плаќање директно со избраниот техничар. Повеќето претпочита готовинско плаќање или сметка. П: Можете ли да ми помогнете со виси шарки? Одговор: Да, се разбира. Ние исто така можеме да ви обезбедиме услуга за инсталација на мини или завеси. П: Која е вашата покриеност? Одговор: Wilio услугата е достапна во текот на Словачка и неколку други земји.