Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Реставрација на Врата
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.623 регистрирани професионалци
93.594 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга за реновирање на вратата? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за брусење врати, замена на стаклени панели, лепење фолии од различни декори. Цената за реновирање на вратата обично зависи од обемот на услугите. Погледнете повеќе информации за услугите: транспортни трошоци, користење на врвен декор обезбеден од еден од нашите 18.372 специјалисти во дадената категорија

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Зошто да изберете Wilio за реновирање на поправка / врата? Ние можеме да решиме разни проблеми со поправка на вратата и поправка на рамката на прозорецот на вратата. Без оглед на причината зошто вашата врата не функционира во право, искусни техники од Wilio заштедува време. Ќе видите дека влажната средина може да предизвика вашата врата да ја наруши вашата врата. Или небрежност и премногу честата употреба, како што се премногу чести отворање / затворање врата, може да ги оштети шарки / шарки. Што и да е, можете да бидете сигурни дека експерт Wilio може да го реши секој проблем со вашата врата или прозорец, вклучувајќи ја и нивната затегнатост, еластична, неточни поставувања на брави, погрешни шарки, поставувања на вратата, дупки, не серпентина / блок и други. Брз одговор на итни ситуации на оштетени врати. Можете исто така да нарачате технологија за итна помош (врати и прозорци) за да ви помогне во случај на било кој неочекуван, несреќен настан. Значи, ако станете жртва на провална кражба или насилство, не бидете загрижени! Ние ќе испратиме професионалец што е можно поскоро што го обновува безбедноста на вашето семејство и вашиот имот. Без разлика дали треба привремено да ја блокирате бравата на вратата или поправка на вратата скршена од вандали, специјалист ќе се обиде да пристигне во рок од половина час од вашиот повик, во зависност од сообраќајната ситуација. Техничар може да достави сосема нова и многу побезбедна врата и оштетена за да ве замени. Докажана експертиза на целосно опремени техничари на вратата во близина на вас. Врските монтери и одржување со кои соработуваме се обучени и искусни во областа на завршување на различни дела во областа на корекцијата на вратата и прозорецот. Покрај тоа, вашиот избраниот техничар ќе ги донесе сите потребни алатки и опрема, како и други материјали и квалитетни потрошни материјали што ги побаравте да ги купите. Ако вашите врати не можат да бидат непристојни, можеме да ви помогнеме да ги повлечете оштетените врати и да инсталирате нови врати. Лесна резервација: Нашиот онлајн процес на резервација е многу едноставен и не ве однесе повеќе од неколку минути. Одете на веб-страницата на Wilio или преземете ја нашата апликација на Wilio (достапна во Apple Store и Google Play) и едноставно неколку кликања создаваат побарувачка за поправка на вратата. Ние можеме да ви помогнеме со различни потреби поврзани со вратите или Windows, без оглед на тоа дали треба да ја замените заклучувањето, да уредувате рамка за прозорец или да монтирајте нова влезна врата за да ја подобрите безбедноста на вашиот имот. Ние работиме со материјали кои одговараат на сите стандарди. Така, ние го презентираме она што се вработени професионалци и прозорци на Wilio за да се направи: Поправка и модификација на рамни рамки од дрвени и пластични прозорци. Вмрежување и размена на вратата: ПВЦ / Пластична врата, дрвена врата, врата на пожар, тераса врати, француски врати. Дополнителни врати за врата / прозорци: поправка на фиксна заклучување, замена на заклучување / нова инсталација на заклучување, заклучена услуга за отворање на вратите. Техничарите можат да ви обезбедат различни видови на замоци кои ги исполнуваат најстрогите стандарди на STN квалитет. Најчесто поставувани прашања П: Колку време е да се реновира на вратата? Одговор: Времетраењето на реновирањето на вратите ќе зависи од тоа колку е сложена работа. Единицата за поправка на вратата или експерт ќе може да потврди на самото место, колку долго ќе го преземе задачата. П: Каде секаде е достапно? Одговор: Wilio услугата е достапна во текот на Словачка и неколку други земји. П: Дали треба да ги дадам сите материјали за работа? Одговор: Можете да ги споделите со сите материјали од вашата техника и нивните трошоци само ќе бидат вклучени во крајната цена. Прашање: Можете ли да ја отстраните мојата стара врата по нивната замена? Одговор: Да, тоа ќе биде предмет на дополнителни трошоци и мерки. П: Дали ви обезбеди услуги и бизнис клиенти? О: Да, нашите услуги се достапни за комерцијални и домашни клиенти. П: Дали работите надвор од работното време? Одговор: Да, одредено време за услуги зависи само од достапноста на поединечен експерт и вашиот договор со него.