Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Реновирање на Кујнски Кабинети
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.623 регистрирани професионалци
93.595 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга во областа на реновирање на кујната? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за брусење и бојадисување на кујнската единица, замена на поединечни делови, отстранување на оригиналниот кујнски уред и производство и монтажа на нова кујнска единица. Цената на обновувањето на кујната обично зависи од опсегот на услуги. Погледнете повеќе информации за услугите: визуелизација и консултации обезбедени од еден од нашите 22.631 специјалисти во дадената категорија

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Еве еден пример за тоа како да се справи со реновирање на кујната преку Wilio! Имаме професионалци на кои може да сметате. Вашата услуга за реновирање на кујната врши занаетчии кои имаат богата кујна реновирање и се целосно посветени на нивната работа. Сè ќе направи квалификувани и искусни добавувачи. Велат дека вашата кујна бара поправки на електрични приклучоци, светилки. Ова ќе го реши професионалниот електричар кој ќе се грижи за обновување на безбедноста и функционалноста на електричната инсталација. И кога сме со опрема за кујна и инсталација, оставете го на квалификувана кујна инсталатер и очекувајте квалитетна работа. Загарантирани услуги со висок квалитет Wilio. Wilio е ветување добро направено работа. Транспарентност на трошоците. По објавувањето на проектот и темелно разгледување на сите ваши потреби, Вилио снабдувач ќе ви обезбеди конечна проценка на цените на вашата кујна пред да започнете со работа. Ако снабдувачот, исто така, додава материјал, неговата цена ќе вклучува цена за работа, како и на материјалната цена. Што можеме да направиме во рамките на проектот за реновирање на кујната? Сега би можел да биде малку збунет на сите пристапување на вашиот кујнски простор. Реновирањето на кујната е временски проект и не се зголемува за еден ден. Не го нагласувајте тимот! Ние ги обновивме безбројните кујнери со различни големини и резултатите секогаш се одлични. Значи, кога имате општа идеја за она што го сакате, да ги известите и да ги споделите со сите работи на професионалци. За полесна ориентација, ние презентираме некои основни поправки и подобрувања кои најчесто се во кујните на нашите професионалци вршат: замена на кујнски плочи, кабинети или цела кујна мебел, ѕидни облоги и сликање постоечки кујнски линии, електрична работа (осветлување, електрична инсталација, продавници, прекинувачи). Често поставувани прашања за реновирање кујна П: Како можам да ја откажам нарачаната реконструкција? Одговор: Ако не ви е потребна наша услуга и сакате да ја откажете, следете ги овие чекори: Започнете да влезете во вашата сметка на Wilio и кликнете на моите проекти. Кликнете на проектот што сакате да го откажете и изберете Откажи проект во менито со опции. Тоа е сè што треба да направите. П: Дали го чистите имотот по завршувањето на услугата? Одговор: Нашите експерти нема да го заборават просторот по работа. Меѓутоа, ако ви треба темелно чистење за да ги отстраните дури и најмалите честички од прашина, тогаш можеме да го понудиме вашето чистење или во-длабочината чистење. Ова е самостојна услуга што ќе треба да ја резервирате конкретно. П: Приближно Колку време го зема реновирањето на кујната? Одговор: Тоа зависи од неколку работи како големината на вашата кујна и сложена корекција и подобрувања кои треба да се направат. Сепак, по завршувањето на инспекцијата, добавувачот ќе може да обезбеди временска проценка. Прашање: Кои се тие обично цената на реновирање кујна? Одговор: Тоа повторно зависи од неколку фактори. Сепак, по завршувањето на инспекцијата, добавувачот ќе може да обезбеди проценка на цената која ќе вклучува листа на сите трошоци. Прашање: Можете ли да го обработите набавката на сите производи и материјали за вашата услуга? Одговор: Да, можеме да го сториме тоа ако го прашате. Материјалните трошоци се кредитираат на крајната цена за вашата услуга. П: Можете ли да фрлате отпад и стари кујнски линии? Одговор: Да, обезбедуваме отстранување на отпадот и отстранувањето на отпадот за да се грижи за целиот отпад. Прашање: Ја купив мојата нова кујна линија, можете ли да дојдете кај мене едноставно да го инсталирате? Одговор: Се разбира. Ако ви треба само служба за собранието, тогаш сметајте го опремени! Внесете ја вашата Wilio побарувачка и контактирајте со вас искусни кујнски монери со цитат (најчесто на час на работа). П: Каде секаде е достапно? Одговор: Wilio услугата е достапна во текот на Словачка и неколку други земји. Поддршката на корисниците на Wilio е достапна од 09:00 до 17:00 часот. во работен ден.