Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Реновирање и Ремоделирање на Куќа
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.505 регистрирани професионалци
92.050 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите услуги
Сите услуги

Дали ви треба услуга во областа на реновирање на куќи? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за уривање и ѕидање, замена на подот, реновирање на фасади и внатрешно бојадисување. Цената за реновирање и реновирање на куќата обично зависи од опсегот на услуги. Погледнете повеќе информации за услугите: консултации, поплочување и поплочување, трошоци за мебел и боја обезбедени од еден од нашите 26.024 градители во дадената категорија

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Како се услуги за реновирање и реновирање на недвижен имот? Експертите каде што можете да се потпрете на работата на реконструкцијата на куќата се оние кои имаат искуство и се целосно посветени на нивната работна област. Алатки и опрема: Експертите за реновирање ќе ги донесат сите потребни алатки и опрема за вашата реконструкција. Од скалите со различни големини на широк спектар на рачни и електрични алатки се експерти кои се целосно подготвени да се справат со вашите сопственички поправки. Материјали за материјали: Оставете материјали на експерти! По извршување на инспекција на недвижен имот, ќе биде реконструирана, ќе знаете точно што е потребно за да го завршите вашиот проект, без разлика дали станува збор за реставрација на кујната или друго. Тие нарачуваат сè и директно доведуваат до местото на реконструкција. Цена транспарентност: По инспекцијата на вашиот имот ние ќе ве контактираме и ќе ви понудиме конечна цена понуда на проектот. Вашата конечна фактура, исто така, ќе вклучува детални информации за сите трошоци, вклучувајќи ги и материјалните трошоци. Типови на проекти со кои можеме да ви помогнеме? Можете веднаш да погледнете наоколу за вашето место и да размислите за тоа како сакате да го подобрите, бидејќи дефинитивно можеме да ви помогнеме. Еве неколку примери за инспирација што можеме да ја направиме: размена на подови (дрвени или ламинатни), палумна палуба, нови плочки, сликарство и сликарство, работа со електрична енергија (дистрибуција, осветлување), реновирање на кујна или бања, нов малтер. Најчесто поставувани прашања П: Како можам да ја откажам нарачаната реконструкција? Одговор: Ако не ви требаат нашите услуги и сакате да ги откажете, следете ги овие чекори: Започнете да влезете во вашата сметка на Wilio и кликнете на моите проекти. Кликнете на проектот што сакате да го откажете и изберете Откажи проект во менито со опции. Тоа е сè што треба да направите. П: Сакам да ја реконструирам мојата куќа, но не знам како да му пристапам. Можете ли да ми помогнете? О: Да, внесете го вашиот проект на Wilio со едноставен опис, што планирате да го реконструирате. Звукот исто така ќе биде реконструиран со нивната евалуација. Консултирајте ги вашите прашања со експертот што го избирате преку Wilio или организирајте состанок со него, идеално директно на местото на реконструкцијата. П: Дали знаете преку Wilio за да го прогласите потребниот материјал за реконструкција? Одговор: Да, го даде кога влегувате во вашиот проект во Wilio и заинтересирани за вашиот проект, не само што ќе работите само за вас, туку и потребниот материјал. Алтернатива е дека ќе се здобијат со сите материјали сами и плаќаат само за работа за реконструкција на Wilio. Прашање: Колку време е потребно реновирање? Одговор: Тоа зависи од неколку фактори, како што е големината на имотот и видот на работата што сакате да ја извршите. По истражувањето ќе можеме да обезбедиме добра проценка. Прашање: Дали експертите од Wilio по завршувањето на реконструкцијата го чистат имотот? Одговор: Ова ќе го прилагоди местото откако работата е завршена. Ако сте заинтересирани за посебно или детално чистење, ве молиме да го ставите во вашето барање и експертите на Wilio. Прашање: Што е покриеноста на Wilio? Одговор: Wilio може да ви ги најде најдобрите експерти низ Словачка. Прашање: Која е достапноста на Wilio? Одговор: Wilio платформа е достапна 24 часа на ден. Внесете побарувачка или комуницирајте со добавувачи на работи во секое време. Поддршката на корисниците на Wilio се одвива од 9:00 до 17:00 часот. Прашање: Што со сите градители отпад? Одговор: Ако сте заинтересирани да направите снабдувач на Wilio да се грижи за вашиот градежен отпад, ве молиме да го дадете во вашето барање или да внесете нова побарувачка на Wilio.