Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Поправка на Туш или Када
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.620 регистрирани професионалци
93.521 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите услуги
Сите услуги

Дали ви треба услуга во областа на поправка на туш, када или туш кабина? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за замена на пломби и изолација, монтажа на славини и туш глави. Цената на поправките на објектите за туширање и капење обично зависи од опсегот на услуги. Видете повеќе информации за услугите: дихтунзи, изолација, заптивка и славини обезбедени од една од нашите 22.450 водоводи во категоријата.

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Оштетена бања, мијалник или туш? Нашата услуга за поправка е одговорена. Нека вашата бања во квалификувани раце со бања површина поправка од Wilio. Случајната штета, како и општата облека може да влијае на статусот на вашата санитарна керамика. Оштетените површини на бања или тоалет или пукнатини во туш катчиња или тоне веднаш може да го расипе впечатокот, особено кога станува збор за комерцијални недвижности како хотели. Во полош случај, оваа штета, исто така, значи истекување на вода, што може да биде опасно за вашето домаќинство. Добрата вест е дека овие видови на штета не се непоправливи. Wilio работи со специјалисти кои имаат долгогодишно искуство со примена на најдобрите практики за поправка и враќање на површините, благодарение на пукнатините исчезнуваат и да се скенираат керамички производи повторно да изгледаат како нови. Вашиот мијалник, тоалет и туш-фиока може професионално да се врати со технологија и одлични способности на нашите специјалисти. Неколку предности: Топ софтвер за да се обезбеди совршени третирања: одлучувачки дел од секоја поправка е да се користи уникатен софтвер за прилагодување на бои. Осигурува дека техничарот да користи сосема иста сенка како оној на вашата површина. Софтверот го елиминира ризикот од човечка грешка и исклучува претпоставки од равенката. Услуга која го зачувува вашето време и пари. Без разлика дали треба да ја поправите површината на бањата во вашиот дом или сакате да ги поправите предметите во вашиот бизнис за да ги покриете видливите песни на абење, одете на овој начин, секако, ќе биде многу поефикасен од размената на оштетеното нешто за новото. Имајте свесни дека ако објектот изградба е недопрена и не е целосно оштетена, тогаш корекција е можно и се препорачува. Со нас ги зачувувате не само вашите тешко заработени пари, туку и време и напор. Впрочем, вашата опрема за бања може да се направи совршено за неколку часа. Бања површини можете да резервирате на Wilio. Тука е кратка листа на штети кои квалификувани специјалисти од Wilio да се грижат за вашата куќа или комерцијален објект: поправка на пукнатини и остатоци во бањата, поправка напукнати мијалници, поправка на кади, мијалки или туш агли, враќање бања санитарни површини површини. Ризик од употреба на комплети за поправка на бања за домашни мајстори. Идејата поправка на санитарната површина сами може да звучи доволно за вас, особено за многу поправки достапни на пазарот. Меѓутоа, ако барате совршени резултати без трага на оштетување или поправка на работа, тогаш треба да се обратите до искусен специјалист за да ги вратите површините на Wilio. Тие имаат знаење и вештини за работа со различни видови на површини и материјали, повеќе материјали, системи за усогласување на бои и смола или керамички полимерни полнила, додека на крајот би можеле на крајот да ја влошите ситуацијата во сцената кога субјектот повеќе не може да се поправи. Значи, ако сакате да го проширите животот на бања садови и да уживате во совршена површина, ви се јавам поискусните површински простор за поправка на површината од Wilio. Најчесто поставувани прашања П: Колку обично се бања површина? Одговор: Тоа навистина зависи од видот на штетата што треба да се поправи и од обемот на извршената работа. Типична поправка на домаќинствата може да потрае од 2 до 4 часа, додека корекцијата во поголем комерцијален простор може да потрае 4 до 8 часа. Прашање: Дали поправката може да се спроведе на денот на нарачување? Одговор: Ова зависи од достапноста на специјалист што ќе го постигнете / избирате. Терминот и времето на услугите што се расправате директно со избраниот провајдер. Прашање: Може ли да резервирам мајстор преку Wilio до комерцијален сообраќај? Одговор: Апсолутно! Специјалисти со кои соработуваме се обучени за да можат да ги опремат потребите на домаќинствата и комерцијалните операции. Едноставно внесете го вашето барање на Wilio со краток опис, што се случува денес! П: Колку долго треба да почекам додека не почнам да користам бања, мијалник или туш? Одговор: Препорачуваме да чека барем еден ден по поправките за да бидете сигурни дека сè е правилно седиште. П: Каде секаде е достапно? Одговор: Wilio услугата е достапна во текот на Словачка и неколку други земји.