Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Поправка на Фрижидер
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.623 регистрирани професионалци
93.567 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга во областа на поправка на фрижидери? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти во дијагностика, проверка и поправка на фрижидери. Цената за поправка на опремата за ладење обично зависи од обемот на услугите. Погледнете повеќе информации за услугите: транспортни трошоци, консултации, чистење со ладење, што ќе ги обезбеди еден од нашите 11.102 мајстори во дадената категорија.

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Што можете да очекувате од локален сервис на ладилникот од Wilio? - Сигурна работа од квалификувани и искусни сервисери. Таквиот специјалист гарантира дека корекцијата ќе биде брзо, ефикасно и во согласност со сите официјални безбедносни протоколи. Тоа исто така значи дека секој модел на фрижидер или замрзнувач или нивни комбинации, било која ознака која во моментов е на пазарот може да се поправи. - Испорака на оригинални делови за вашиот фрижидер. Никој не сака неговиот апарат да расипе неколку месеци по поправка. Нашите сервисери работат заедно со многу производители и нивните претставници, па ги знаат оригиналните резервни делови за вашиот точен модел на фрижидер или замрзнувачи за да служат добро долгорочни. - Поправки во домаќинства и комерцијални операции. Нашите услуги беа дизајнирани во однос на флексибилноста. Секој од експертите има способности и квалификации за да им помогне на сопствениците на приватни домови, но исто така и обезбедување на поправки на ладење опремени во комерцијални операции, без разлика дали канцелариите, синџирите на храна, хотели, ресторани, кафулиња и други. Поплавувањето на вашите фрижидери и замрзнувачи може да направи многу. Ако вашиот фрижидер не одржува ладни температури, замрзнувачот не дозволува или протекува, ве молиме контактирајте со овластен експерт Wilio. Нашиот партнер може да го реши следново: Интегриран и самостојно фрижидер; интегрирани и одвоени замрзнувачи; интегрирани и одвоени фрижидери со замрзнувач; Комерцијални капацитети за ладење и замрзнување; Мобилни ладење и замрзнувачи; Машини за производство на мраз; Вински кулер. Најчесто поставувани прашања П: Колку време е потребно испорака на нарачани резервни делови? Одговор: Ова е тешко да се предвиди, бидејќи зависи од достапноста на поединечни делови на нивните производители / дистрибутери. Може да варира од 3 работни дена во рок од 2 недели. П: Каде секаде е достапно? Одговор: Wilio услугата е достапна во текот на Словачка и неколку други земји. Прашање: Кога клиентот може прво да дојде? Одговор: Терминот и времето на поправка се расправаат директно со избраната поправка и зависи и зависи од неговата достапност. Но, повеќето сервер се флексибилни и ве познава да дојдете на истиот ден и викенд. П: Дали ви нудиме други услуги за фрижидери и замрзнувачи? Одговор: Можете да побарате голем број на експерт за одржување кој е прилагоден на вашиот специфичен фрижидер или модел на замрзнувач.