Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Поправка или Замена на Славина или Мијалник

Дали барате водоводџија за поправка или замена на вашата славина и мијалник? Имаме 22.474 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.775 регистрирани професионалци
87.817 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите услуги
Сите услуги

Дали ви треба услуга од областа на поправка или замена на славини и мијалници? Wilio ќе ви помогне да најдете експерти за квалитет за да го извадите оригиналот и да ги замените и приклучите новото мијалник и славина. Цената за поправка или замена на чешмата за вода обично зависи од обемот на услугите. Погледнете повеќе детали за услугите: пломби, изолација, алатки и трошоци за испорака обезбедени од еден од нашите 22.474 водоводџии во вашата категорија.

Исто така види:Цени
32.775 регистрирани професионалци
87.817 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации