Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Поправка или Замена на Брави
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.623 регистрирани професионалци
93.568 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга од областа на поправка, замена на бравата? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за поправки и замена на класични станбени, безбедносни и врати со повеќе точки. Цената на браварските услуги обично зависи од обемот на услугите. Погледнете повеќе информации за услугите: непрекината служба за итни случаи, алатки, резервни клучеви обезбедени од еден од нашите 22.825 бравари во дадената категорија.

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Зошто да се сврти кон Wilio за било кое решение за бравар? - Обезбедување пристап до вашиот дом или работно место. Ако неодамна сте се преселиле во нова приватна куќа / стан или комерцијални недвижности, размислете за замена на вратите брави и прозорци, бидејќи клучевите можат да поседуваат некој друг. - Покрај тоа, нашите браварски исто така можат да инсталираат други подобри брави или врати и да ја зголемат безбедноста на вашите влезови. За осигурување на имот, осигурителните компании бараат стандард за безбедност на вратата што треба да бидат дел од секој имот. За да видите дали вашата куќа брави одговара на вашата моментална клаузула за осигурување, разгледајте ја инспекцијата на бравар. Можете да ви овозможи да проверите дали вашето ниво на заклучување на заклучување е на толку ниво за да биде прифатливо за вашата осигурителна компанија. Доколку е потребно, можеме да ја зајакнеме заштитата на вашите врати и прозорци. Техничарите, исто така, можат да ви помогнат да им помогнете на соодветни безбедносни уреди за одржување на вашиот имот од крадците, пожари и други извонредни настани. - Овозможување на влез во недвижен имот. Нема потреба да ги уништувате вашите влезни врати. Едноставно повикајте професионален бравар и нека работи. Наскоро ќе имате пристап до вашиот недвижен имот. - Итна помош по упад во недвижен имот. Се надеваме дека никогаш нема да се случи, но ако некој влегува во вашиот имот, може да се потпрете дека ќе направиме рана итна поправка. Итни бравитни услуги, безбедносни решенија и други браварски работи. - Да се ​​обезбеди пристап до нивните средства користејќи безбедносни брави и безбедносни цилиндрични инсерти од светски или европски производители (Мул-Т-брава, Евва, Каба и ГЕЕ). Дозволете ви безбедно да инсталирате и безбедно да ги замените цените на бравитетните цени. - Заправка за поправка - Изведување на сите видови корекции за било кој тип на заклучување. Ние брзо продолжиме со функцијата за заклучување. - Целосно решение за отворање на вратите - По исклучок на видот на заклучувањето, наскоро ќе имате пристап до вашиот дом или канцеларија користејќи услуга за заклучување за итни случаи. Клучот е скршен во замокот - ситуацијата може да изгледа ужасна, но не мора да се грижите, бидејќи е лесно да се поправи. Или ако вашите станари одбиваат да го надвладуваат вашиот имот, ве познаваме со пристап до вашиот недвижен имот. - Инсталирање на бравата - Нека било кој тип на заклучување (без разлика дали е стандарден, оган или интелигентен) професионално опремен за секоја врата. - Поправка за инсталација / аларм - Работа со сите видови и брендови на аларми за недвижнини достапни на пазарот. - инсталација / поправка на системи за контрола на пристап до недвижен имот - инсталација и поправка на електронски и механички системи за контрола на пристап. - Безбедно отворање на услуги безбедно - техничарите ќе отворат механички и електронски сефови. Најчесто поставувани прашања Прашање: Како можам да бидам сигурен дека ќе најдам загарантирани и дискретни услуги на Wilio? Одговор: Ние веруваме во Wilio дека вашиот дом е вашиот замок. Затоа, постојат проблеми со безбедноста на вашиот имот, решен внимателно и доверливо. Покрај тоа, добивате шестмесечна работа за работа и квалитет на производот. Ние ги почитуваме безбедноста, одговорноста и дискретните услуги, така што безбедно се чувствувате бидејќи секој професионалец оди во контролата на Wilio е квалификуван и искусен. Прашање: Тоа е извонредна ситуација! Колку брзо може да дојде бравата? Одговор: Ова зависи од достапноста на бравата. Наведете го барањето дека тоа е итна потреба. Прашање: Дали браварките ќе ги донесат сите потребни алатки и опрема? Одговор: Да, избравте Locksmith ќе ги донесе сите потребни алатки за да ја заврши работата на лице место. Прашање: Ние исто така можеме да испорачаме брави или други безбедносни решенија. Одговор: Да, повеќето браварници исто така можат да обезбедат комплетна материјална опрема. Дајте го тоа во вашето барање за Wilio.