Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Лепење на Плочки
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.626 регистрирани професионалци
93.625 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга од областа на асфалтирање? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за геодет, отстранување на оригиналниот под, израмнување на површината, поставување на нов под. Цената за поставување на подот обично зависи од опсегот на услуги. Видете повеќе информации за услугите: израмнување, заптивната смеса, дихтунзи и лајсни обезбедени од еден од нашите 26.734 поплочувачи во категоријата.

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Како функционираат плочките и плочките низ Wilio? Чекор 1: Отворете ја веб-страницата или мобилната апликација Wilio, лоцирајте ги плочките и услугата за обликување и внесете го вашето барање - во неколку едноставни копчиња и опишете што ви треба. Чекор 2: За кратко време, ќе добиете потенцијална десктоп од околината кои се заинтересирани за остварување на вашиот проект. Можете да комуницирате со потенцијалните дисперси директно на платформата Wilio, консултирајте се и одберете слој кој ви одговара, дури и врз основа на јавните проценки за нивната работа. Чекор 3: Добијте цитат. Поставувањето на асфалтирање и плочки главно бара инспекција. По инспекцијата, тастатурата ќе знае точно каков тип на плочки ќе се складира во кој простор и, каде што е соодветно, кои материјали треба да обезбедат нивно спроведување. Врз основа на оваа информација, ќе можете да обезбедите квалитетна понуда за вашиот проект. Чекор 4: Договорете го терминот и времето за имплементација. Чекор 5: Во договорениот датум на диспечерот доаѓа до вас и врши сите договорени работа. Кога завршувањето, контејнерот уверува дека сте задоволни со резултатите што треба да се платат за работа. Што вклучува лежирање на тротоарот и плочки? Поставување плочки: Tiler може да се постават подни и ѕидни плочки во било која соба на вашата куќа. Растење: отстранување на стариот и поставување на нова мешавина на инјектирање помеѓу плочки. Заптивка / КУМИНАЦИЈА: Доколку е потребно, експертите можат да ги пополнат празнините помеѓу нововезните плочки на заптивната смеса што ги штити од општа употреба и влага. Најчесто поставувани прашања Прашање: Треба да го сменам планираниот рок. Како да го направите тоа? Одговор: Краен рок и време на услугите што се залагате директно со избраниот провајдер. Едноставно напишете го вашиот добавувач на услуги и потврдете со него нов термин. Прашање: Дали вашата Wilio-хартија ќе ги носи вашите сопствени алатки и опрема? Одговор: Да, Wilio Despatchers имаат точна опрема и уреди за извршување на работата од почеток до крај. Прашање: Дали цената му обезбеди на давателот на услуги на Wilio и материјалот? Одговор: Тоа зависи од вашиот договор со давателот. Треба јасно да укажете на вашето барање ако сакате само работа или снабдување со материјал од диспечер, кој секако ќе биде вклучен во цената. Прашање: Не сум сигурен дека повлекувам плочки. Можете ли да ми помогнете со тоа? Одговор: Секако, избраната кутија сигурно ќе ви се допадне. Прашање: Кое е вашето деловно време наредено преку Wilio? Одговор: Ова зависи од индивидуалниот слој на поединецот. Повеќето од нив се флексибилни и сакаат да работат во утринска или доцна вечер, можеби во текот на викендот или последниот одмор. Краен рок и време за имплементација што се расправате директно со избраниот слој и само на вашиот заеднички договор. П: Каде секаде е достапно? Одговор: Wilio услугата е достапна во текот на Словачка и неколку други земји.