Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Куќи со контејнери
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.626 регистрирани професионалци
93.625 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат контејнерските куќи? Ние често ги обезбедуваме следниве услуги за куќи со контејнери: дизајн, визуелизација, консултации за решенија, подготовка на темели, изградба на куќи, сервис. Цените на куќите од бродски челични контејнери се движат околу 110 илјади - 180 илјади евра по куќа. Најскапиот предмет во куќите со контејнери е обично прилагодена зграда направена од врвни материјали. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: градежна дозвола, енергетски сертификат, транспорт и трошоци за вмрежување, кои чинат во просек од 200-3.500 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.637. Веќе не треба да барате: цена на куќички за контејнери, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Цени