Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изнајмување на Комерцијални Возила

Дали барате провајдер за изнајмување на комерцијални возила? Имаме 20.618 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга во областа на изнајмување комерцијални возила? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за изнајмување комерцијални возила од 4m3 до 16m3. Цената за изнајмување на материјали обично зависи од опсегот на услугите. Погледнете повеќе информации за услугите: депозит за возилото, осигурување, гориво, што ќе ги обезбеди еден од нашите 20.618 експерти во дадената категорија.

Исто така види:Цени
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Корисни информацииШто треба да знаете
Имаме вистинско возило за вас Дали ви треба мал транспортер или камион? Нашите експерти можат да ви изнајмат широк спектар на комунални и специјални возила за вашите секојдневни деловни потреби. Со капацитет до 3,5 т, со пространи камиони со суперструктури со рамно лежиште и специјални возила, како што се набавки и камиони за ладење, нашиот тим на професионалци ќе се погрижи да го пронајде вистинското возило, без оглед на вашите индустриски барања. Флексибилни и лесни решенија за компании Вашата работа е да го развиете вашиот бизнис. Без разлика дали ви треба испорака за краток период, или сакате да одржите некоја флексибилност во начинот на возење на вашата сопствена флота, обучените експерти ќе се грижат да ви понудат најдобриот избор за изнајмување опции што одговараат на вашата ситуација. Услуги и изнајмување на понуди и камиони Благодарение на големото изнајмување на комбиња и камиони, лесно можете да добиете каде и да одите, можеби ви треба нешто за транспорт. Дури и на долго патување или големо оптоварување на испорака возила ќе ви помогне да ја допрете работата до крај. Флота на комбе и камиони ќе ви помогне да решите нешто. На Wilio ќе најдете брендови и модели кои се движат од пространи големи комбиња за преземање по удобни микробуси и минибар со капацитет до 17 патници. За целосна флексибилност и удобност можете да ја изнајмите испораката за еден час, ноќ или месец. Можете да додадете драјвери и можете да ги собереш и предадете на различни локации. Флексибилни пакети за јасни и чесни цени ви овозможуваат да ја ракувате со вашата работа без стрес. Секогаш можете да го најдете вашиот пат низ одличната понуда за испорака на испорака возила. Останете флексибилни со изнајмување на час ● Движење за месечината - изнајмување на возило за ноќ ● Две глави се подобри од еден - додадете друг возач ● Подигнете во точка и поставете во точка Б ● колку што ви треба - флексибилен месец +