Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Физиотерапевт
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.505 регистрирани професионалци
92.050 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга за физиотерапевт? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за физиотерапевтски вежби за деца, возрасни и спортисти. Цената за лекување со физички методи обично зависи од обемот на услугите. Видете повеќе информации за услугите: трошоци за испорака, завои за фиксирање и затегнувачки завои обезбедени од еден од нашите 1.150 физиотерапевти во категоријата.

Исто така види:Цени
ProvidersПовеќе од 1.150 професионалци во вашата близина
profile image

Здружение на професионални физиотерапевти на Македонија

Компанија
4,7
Физиотерапевт

Официјална страна на Здружението на професионални физиотерапевти на Македонија. Official web page for Association of professional physiotherapists of Macedonia

Потврдена
Сертифициран
Топ професионалец
Доставувањето проект е бесплатно
profile image

Fizio-Maks

Компанија
4,4
Физиотерапевт

Салон за масажа, кинезитерапија(вежби), термомасажа,местење... Ulica Panche Peshev 15, 1300 Kumanovo

Потврдена
Сертифициран
Топ професионалец
Доставувањето проект е бесплатно
profile image

Vrabotuvanje.com

Компанија
5,0
Физиотерапевт

Најди работа и вработи се! Најголем број огласи за вработување, пракса и стипендии во Македонија и странство!

Потврдена
Сертифициран
Топ професионалец
Доставувањето проект е бесплатно
profile image

Fit Family Center

Компанија
4,6
Физиотерапевт

Fit Baby Spa - Хидротерапија и масажа за вашите бебиња и деца.

Потврдена
Сертифициран
Топ професионалец
Доставувањето проект е бесплатно
profile image

Ива-Беланова

Компанија
4,8
Физиотерапевт

Електротeрапија, Медицински масажи, Кинезитерапија како и групни или индивидуални вежби за... Bulevar Vidoe Smilevski Bato 2b Skopje Reonski centar...

Потврдена
Сертифициран
Топ професионалец
Доставувањето проект е бесплатно
profile image

Снежана Илиевска

Компанија
4,0
Физиотерапевт

Физиотерапевт

Потврдена
Сертифициран
Топ професионалец
Доставувањето проект е бесплатно
profile image

Fizio-Rehab

Компанија
4,9
Физиотерапевт

Физио-Рехаб претставува еден современ центар за третирање на сите видови склелетно-мускулни дисфункции, специјализиран во областа на дисфункциите на 'рбетниот столб. Центарот е создаден по идеја на Борче Кукуноски, дипломиран кинезитерапевт/физиотерапевт. Дипломира на факултетот за Кинезитерапија/Физиотерапија при НСА Васил Левски- Софија Р.Бугарија во 2006 година, на истиот факултет магистрира во 2008, со специјализација во областа…

Потврдена
Сертифициран
Топ професионалец
Доставувањето проект е бесплатно
Покажи повеќе